20 lat z KNX

W roku 2020 obchodziliśmy jubileusz dwudziestu lat współpracy z KNX. Od roku 2000 prowadzimy Certyfikowane Szkolenia KNX, uruchamiamy instalacje automatyki domowej i budynkowej opartej na systemie KNX.

W roku 2000 mieliśmy przyjemność otworzyć jedno z pierwszych Certyfikowanych Centrów Szkoleniowych KNX w Europie, kształcąc i pomagając w uruchomieniu takich jednostek w Czechach, Rosji, Wielkiej Brytanii, na Ukrainie i Litwie. W trakcie tego czasu zorganizowaliśmy setki szkoleń i prezentacji promując standard KNX wśród instalatorów, integratorów, architektów, projektantów i samych użytkowników automatyki.

Wiedza i doświadczenie nabyte w tym okresie czasu, pozwala nam w efektywny sposób przekazywać kompetentne informacje o KNX i pomagać wszystkim, którzy chcą korzystać z możliwości tego systemu.

Aby uczcić ten jubileusz w sposób praktyczny, przygotowujemy dla naszych byłych, obecnych i przyszłych Kursantów niespodziankę. Szczegóły przedstawimy niebawem! Tymczasem zapraszamy do testowania naszego Laboratorium KNX Online.