Lista dostępnych szkoleń:

Szkolenie Podstawowe KNX:

7 - 10 lutego 2023 (wtorek - piątek) Wrocław

27 lutego - 2 marca 2023 (poniedziałek - czwartek) Warszawa

Szkolenia Zaawansowane KNX:

8 - 11 marca 2023 (środa - sobota) Wrocław

HVAC w systemie KNX:

13 - 14 lutego 2023 (poniedziałek - wtorek) Wrocław

Wizualizacja w systemie KNX:

17 - 19 lutego 2023 (piątek - niedziela) Wrocław

Programowanie domu KNX- warsztaty:

15 lutego 2023 (środa) Wrocław

Zajęcia prowadzonę są w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do uczestnictwa.

Szkolenia na rok 2023

Wszystkie Szkolenia prowadzone są w tradycyjnej formie wykładów i ćwiczeń praktycznych. Tylko rzeczywiste spotkanie z innymi Uczestnikami Szkolenia, pozwala na wymianę cennych informacji i nabycie wiedzy z zakresu KNX. Zajęcia praktyczne realizowane przy bogato wyposażonych stanowiskach laboratoryjnych, przez cztery kolejne dni pozwalają na przyswojenie podstaw programowania systemu KNX.

Nasi Kursanci mają okazję zapoznać się z urządzeniami KNX w trakcie zajęć praktycznych. Każde z ośmiu stanowisk laboratoryjnych wyposażone jest w ponad 30 urządzeń KNX, pochodzących od 18 Certyfikowanych Producentów KNX. Dodatkowo na wyposażeniu Centrum Szkoleniowego jest ponad 500 innych urządzeń KNX, które można dołączyć do systemu i zweryfikować ich możliwości.

Oprócz standardowego programu Szkolenia Podstawowego KNX, w trakcie zajęć w roku 2023 prezentujemy współprace systemu KNX z systemem DALI - nasze stanowiska laboratoryjne są w pełni do tego przystosowane. Każdy z Kursantów ma również możliwość konfiguracji czujników obecności oraz zaznajomienia się z regulacją temperatury.

Szkolenia we Wrocławiu odbywaja się w specjalnie do tego celu wybudowanej willi, wyposazonej w system KNX. W trakcie zajęć można zapoznać się z rozprowadzeniem instalacji elektrycznej, dedykowanej dla potrzeb różnych wariantów KNX. Dodatkowo, jednym z zadań laboratoryjnych jest programowanie fragmentu budynku.

Szkolenia na rok 2023 - Cyberpunk KNX