Lista dostępnych szkoleń:

Szkolenie Podstawowe KNX:

8 - 11 września 2022 (czwartek - niedziela) Wrocław

13 - 16 września 2022 (wtorek - piątek) Warszawa - (brak miejsc)

19 - 22 września 2022 (poniedziałek - czwartek) Warszawa

Szkolenia Zaawansowane KNX:

29 sierpnia - 2 września 2022 (czwartek - niedziela) Wrocław

HVAC w systemie KNX:

24 - 25 września 2022 (sobota - niedziela) Wrocław

Wizualizacja w systemie KNX:

26 - 27 września 2022 (poniedziałek - środa) Wrocław

Programowanie domu KNX- warsztaty:

28 września 2022 (piątek) Wrocław

Zajęcia prowadzonę są w miłej i przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do uczestnictwa.

Szkolenia na rok 2022

Wszystkie Szkolenia prowadzone są w tradycyjnej formie wykładów i ćwiczeń praktycznych. Tylko rzeczywiste spotkanie z innymi Uczestnikami Szkolenia, pozwala na wymianę cennych informacji i nabycie wiedzy z zakresu KNX. Zajęcia praktyczne realizowane przy bogato wyposażonych stanowiskach laboratoryjnych, przez cztery kolejne dni pozwalają na przyswojenie podstaw programowania systemu KNX.

Nasi Kursanci mają okazję zapoznać się z urządzeniami KNX w trakcie zajęć praktycznych. Każde z ośmiu stanowisk laboratoryjnych wyposażone jest w ponad 30 urządzeń KNX, pochodzących od 18 Certyfikowanych Producentów KNX. Dodatkowo na wyposażeniu Centrum Szkoleniowego jest ponad 500 innych urządzeń KNX, które można dołączyć do systemu i zweryfikować ich możliwości.

Oprócz standardowego programu Szkolenia Podstawowego KNX, w trakcie zajęć w roku 2021 prezentujemy współprace systemu KNX z systemem DALI - nasze stanowiska laboratoryjne są w pełni do tego przystosowane. Każdy z Kursantów ma również możliwość konfiguracji czujników obecności oraz zaznajomienia się z regulacją temperatury.

Szkolenia na rok 2022 - Cyberpunk KNX